Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
код: U0465389
Серія - Black Mars, Призначення - для овочів, Матеріал леза - нержавіюча сталь, довжина 19 см, Колір руків'я - чорний
160 + 4 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
109 грн
сьогодні
Гарантія 1 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
| Серія | Black Mars |
| Призначення | для овочів |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | V-образна заточка |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | довжина 19 см |
| Довжина леза | 80 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | чорний |
Опис Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
Серія - Black Mars, Призначення - для овочів, Матеріал леза - нержавіюча сталь, довжина 19 см, Колір руків'я - чорний
160 + 4 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
109 грн
сьогодні
Доставка Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 1 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
| Серія | Black Mars |
| Призначення | для овочів |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | V-образна заточка |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | довжина 19 см |
| Довжина леза | 80 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | чорний |
Опис Кухонний ніж Ardesto Black Mars для овочів 19 см (AR2018SK)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше