Кухонний ніж Ardesto Gemini Slicer 20,3 см (AR2136SS)
код: U0813947
Призначення - для тонкої нарізки (слайсер), Матеріал леза - нержавіюча сталь, 34 см, Колір руків'я - нержавіюча сталь
Немає в наявності 208 грн
код: U1089882 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U1089887 сьогодні
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Gemini Slicer 20,3 см (AR2136SS)
| Призначення | для тонкої нарізки (слайсер) |
| Тип кріплення руків'я | суцільна лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Розміри | 34 см |
| Довжина леза | 203 мм |
| Колір руків'я | нержавіюча сталь |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Ardesto |
| Штрихкод | 674012405537 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Ardesto Gemini Slicer 20,3 см (AR2136SS)
Завданням слайсерного ножа ARDESTO Gemini є нарізання найрізноманітніших продуктів тонкими скибочками (слайсами). Довжина леза становить 20,3 см. Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного, стійкого до корозії та безпечного для здоров’я матеріалу. Продумане руків’я добре лягає в руку і не вислизає. Виріб не можна мити в посудомийній машині.
Призначення - для тонкої нарізки (слайсер), Матеріал леза - нержавіюча сталь, 34 см, Колір руків'я - нержавіюча сталь
Немає в наявності 208 грн
код: U1089882 сьогодні
Вибір ITBOX
код: U1089887 сьогодні
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Gemini Slicer 20,3 см (AR2136SS)
| Призначення | для тонкої нарізки (слайсер) |
| Тип кріплення руків'я | суцільна лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Розміри | 34 см |
| Довжина леза | 203 мм |
| Колір руків'я | нержавіюча сталь |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Ardesto |
| Штрихкод | 674012405537 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Ardesto Gemini Slicer 20,3 см (AR2136SS)
Завданням слайсерного ножа ARDESTO Gemini є нарізання найрізноманітніших продуктів тонкими скибочками (слайсами). Довжина леза становить 20,3 см. Виготовлено з нержавіючої сталі – міцного, стійкого до корозії та безпечного для здоров’я матеріалу. Продумане руків’я добре лягає в руку і не вислизає. Виріб не можна мити в посудомийній машині.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше