Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см сірий (AR2135SS)
| Серія | Gemini |
| Призначення | універсальний, шеф |
| Тип кріплення руків'я | суцільна лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Розміри | 33.8 см |
| Довжина леза | 203 мм |
| Колір руків'я | нержавіюча сталь |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Ardesto |
Опис Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см сірий (AR2135SS)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см сірий (AR2135SS)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см сірий (AR2135SS)
| Серія | Gemini |
| Призначення | універсальний, шеф |
| Тип кріплення руків'я | суцільна лиття |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Розміри | 33.8 см |
| Довжина леза | 203 мм |
| Колір руків'я | нержавіюча сталь |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Ardesto |
Опис Кухонний ніж Ardesto Gemini 20,3 см сірий (AR2135SS)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше