Характеристики Кухонний комбайн Russell Hobbs Desire (24730-56)
| Тип | кухонний комбайн |
| Потужність | 600 Вт |
| Об'єм основної чаші | 1.5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Функції | змішування, блендер, подрібнювач, тертка |
| Режими | імпульсний режим |
| Насадки | блендер, насадка для збивання, терка |
| Особливості | відділення для зберігання кабелю, захисне блокування, нековзні ніжки |
| Вага | 3.1 кг |
Опис Кухонний комбайн Russell Hobbs Desire (24730-56)
Готуєте ви святковий обід або звичайну вечерю для всієї родини, кухонний комбайн Horizon - незамінний помічник на вашій кухні. Цей прилад допоможе вам з легкістю подрібнювати, нарізати, змішувати, натирати інгредієнти до необхідної консистенції. І все в одному приладі!
2 швидкості і режим "пульс", ножі з нержавіючої сталі і великий вибір насадок робить кухонний комбайн Horizon приладом номер один на вашій кухні. Основна чаша місткістю продукту 1.5 літра, плюс в комплекті міститься чаша блендера ємністю 1.5 літра для приготування смузі, супів і соусів. Ви зможете приготувати навіть пюре для дитячого харчування. Кухонний комбайн Horizon - безумовний вибір для тих, хто хоче зробити процес приготування простим і ефективним!
- Чаша, загальний обсяг 2.5 л, корисний об'єм 1.5 л
- Пластикова чаша-блендер 1.5 л
- У комлпекте: Ножі з нержавіючої сталі. Диск для нарізки скибочками і натирання. Крюк для замішування тіста. Диск для приготування кремів
- Подвійна система блокування чаші на базі
- 2 швидкості і імпульсний режим
- Система зберігання шнура
- прогумовані ніжки
- Аксесуари придатні для миття в посудомийній машині
Характеристики Кухонний комбайн Russell Hobbs Desire (24730-56)
| Тип | кухонний комбайн |
| Потужність | 600 Вт |
| Об'єм основної чаші | 1.5 л |
| Об'єм чаші блендера | 1.5 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Функції | змішування, блендер, подрібнювач, тертка |
| Режими | імпульсний режим |
| Насадки | блендер, насадка для збивання, терка |
| Особливості | відділення для зберігання кабелю, захисне блокування, нековзні ніжки |
| Вага | 3.1 кг |
Опис Кухонний комбайн Russell Hobbs Desire (24730-56)
Готуєте ви святковий обід або звичайну вечерю для всієї родини, кухонний комбайн Horizon - незамінний помічник на вашій кухні. Цей прилад допоможе вам з легкістю подрібнювати, нарізати, змішувати, натирати інгредієнти до необхідної консистенції. І все в одному приладі!
2 швидкості і режим "пульс", ножі з нержавіючої сталі і великий вибір насадок робить кухонний комбайн Horizon приладом номер один на вашій кухні. Основна чаша місткістю продукту 1.5 літра, плюс в комплекті міститься чаша блендера ємністю 1.5 літра для приготування смузі, супів і соусів. Ви зможете приготувати навіть пюре для дитячого харчування. Кухонний комбайн Horizon - безумовний вибір для тих, хто хоче зробити процес приготування простим і ефективним!
- Чаша, загальний обсяг 2.5 л, корисний об'єм 1.5 л
- Пластикова чаша-блендер 1.5 л
- У комлпекте: Ножі з нержавіючої сталі. Диск для нарізки скибочками і натирання. Крюк для замішування тіста. Диск для приготування кремів
- Подвійна система блокування чаші на базі
- 2 швидкості і імпульсний режим
- Система зберігання шнура
- прогумовані ніжки
- Аксесуари придатні для миття в посудомийній машині
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше