Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ліжечко Sector Гномік
| Тип | класична, трансформер |
| Матеріал | пластик |
| Внутрішня довжина | 127 см |
| Внутрішня ширина | 48 см |
| Число рівнів висоти днища | 1 |
| Зовнішні розміри | 135 х 56,5 х 24,5 см |
| Особливості | антистатичний пластик, заокруглені кути, захисні бортики, не має запаху, отвори в основі для доступу повітря, пластикові накладки на ніжках, ручки для транспортування, ставиться одна на одну |
| Вага | 5,25 кг |
| Колір | жовтий |
| Виробник | Sector |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ліжечко Sector Гномік







Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ліжечко Sector Гномік
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ліжечко Sector Гномік
| Тип | класична, трансформер |
| Матеріал | пластик |
| Внутрішня довжина | 127 см |
| Внутрішня ширина | 48 см |
| Число рівнів висоти днища | 1 |
| Зовнішні розміри | 135 х 56,5 х 24,5 см |
| Особливості | антистатичний пластик, заокруглені кути, захисні бортики, не має запаху, отвори в основі для доступу повітря, пластикові накладки на ніжках, ручки для транспортування, ставиться одна на одну |
| Вага | 5,25 кг |
| Колір | жовтий |
| Виробник | Sector |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ліжечко Sector Гномік







Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше