Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ - 32", VESA - 50 x 50, 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 75 кг, відстань до стіни - 40 мм, набір для кріплення, чорний
Знятий з виробництва
Характеристики Кронштейн ITech PLB-16B
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 50 x 50, 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | набір для кріплення |
Опис Кронштейн ITech PLB-16B
У числі основних достоїнств ITech PLB-16 Black - мінімальна відстань до стіни, всього лише 46 мм, що дозволяє заощадити простір у кімнаті і розташувати телевізор максимально зручно. Комфортному розташуванню екрану також сприяє можливість нахилу в межах -10 .
Тип - похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ - 32", VESA - 50 x 50, 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200, Максимальне навантаження - 75 кг, відстань до стіни - 40 мм, набір для кріплення, чорний
Знятий з виробництва
Характеристики Кронштейн ITech PLB-16B
| Тип | похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32" |
| VESA | 50 x 50, 75 x 75, 100 x 75, 100 x 100, 150 x 100, 200 x 100, 200 x 200 |
| Максимальне навантаження | 75 кг |
| Відстань до стіни | 40 мм |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | набір для кріплення |
Опис Кронштейн ITech PLB-16B
У числі основних достоїнств ITech PLB-16 Black - мінімальна відстань до стіни, всього лише 46 мм, що дозволяє заощадити простір у кімнаті і розташувати телевізор максимально зручно. Комфортному розташуванню екрану також сприяє можливість нахилу в межах -10 .
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Кронштейн ITech PLB-16B