Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ - 43", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200, Максимальне навантаження - 30 кг, Поворот - +90° / -90°, відстань до стіни - 49 - 200 мм, Порошкове покриття, вага - 1.76 кг, чорний
+ 24 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
499 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кронштейн AGN AGN43-221P
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут повороту | +90° / -90° |
| Відстань до стіни | 49 - 200 мм |
| Особливості | Порошкове покриття |
Опис Кронштейн AGN AGN43-221P
Тип - поворотно-похилий, кількість ступенів свободи - 1, мінімальна підтримувана діагональ - 23", максимальна підтримувана діагональ - 43", VESA - 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200, Максимальне навантаження - 30 кг, Поворот - +90° / -90°, відстань до стіни - 49 - 200 мм, Порошкове покриття, вага - 1.76 кг, чорний
+ 24 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
499 грн
сьогодні
Доставка Кронштейн AGN AGN43-221P
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Кронштейн AGN AGN43-221P
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| VESA | 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 100 x 200 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут повороту | +90° / -90° |
| Відстань до стіни | 49 - 200 мм |
| Особливості | Порошкове покриття |
Опис Кронштейн AGN AGN43-221P
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Кронштейн AGN AGN43-221P
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX