Характеристики Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 47" |
| VESA | 100 x 100, 100 x 300, 150 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Відстань до стіни | 39 - 402 мм |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | набір для кріплення |
Опис Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
Асортимент товарів компанії Acme поповнився кронштейном MT111 для кріплення телевізорів з діагоналлю від 17 "до 47". Дана модель відрізняється вільно змінним кутом огляду, тому при закріпленні телевізора його можна переміщати у вертикальному і горизонтальному напрямку, а також змінювати відстань до стіни. Все це надає найбільший комфорт і зручність при перегляді ваших улюблених телепрограм.
Наконечники кронштейна ACME MT111 виглядають елегантно, тому вони не будуть виділятися на тлі вашого інтер'єру. Магнітний рівень допоможе швидко, легко і рівно прикріпити кронштейн до стіни. Приємно проводите час і насолоджуйтеся якісно закріпленим телевізором завдяки кронштейну ACME MT111!
Характеристики Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 17" |
| Максимальна підтримувана діагональ | 47" |
| VESA | 100 x 100, 100 x 300, 150 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 200, 200 x 400, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Відстань до стіни | 39 - 402 мм |
| Матеріал | метал |
| Комплектація | набір для кріплення |
Опис Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
Кронштейн ACME MT111 (4770070875346)
Асортимент товарів компанії Acme поповнився кронштейном MT111 для кріплення телевізорів з діагоналлю від 17 "до 47". Дана модель відрізняється вільно змінним кутом огляду, тому при закріпленні телевізора його можна переміщати у вертикальному і горизонтальному напрямку, а також змінювати відстань до стіни. Все це надає найбільший комфорт і зручність при перегляді ваших улюблених телепрограм.
Наконечники кронштейна ACME MT111 виглядають елегантно, тому вони не будуть виділятися на тлі вашого інтер'єру. Магнітний рівень допоможе швидко, легко і рівно прикріпити кронштейн до стіни. Приємно проводите час і насолоджуйтеся якісно закріпленим телевізором завдяки кронштейну ACME MT111!
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації