Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Крісло ігрове Cougar Ranger S Black/Orange
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Розмір сидіння | 67 х 60 см |
| Максимальна висота сидіння | 48 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 48 см |
| Максимальна висота підлокітників | 63 см |
| Висота спинки | 103 см |
| Ширина області плечей | 69 см |
| Маса крісла | 36 кг |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
Опис Крісло ігрове Cougar Ranger S Black/Orange
Крісло розраховане на максимальне навантаження до 160 кг, що підкріплює його надійність та довговічність. Завдяки сталевому каркасу, ви можете бути впевнені в міцності конструкції. Спинка крісла регулюється в трьох положеннях: стандартному (115º), нейтральному (125º) та лежачому (157º), що дозволяє налаштувати максимально комфортне положення.
Для додаткової зручності передбачено відкидну підставку для ніг, а ергономічний підголовник і поперекова подушка знижують навантаження на хребет. Зручна бічна кишеня дозволяє зберігати дрібні предмети під рукою. Крісло Cougar Ranger S – це ваш надійний партнер у комфортному управлінні ігровою апаратурою.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Крісло ігрове Cougar Ranger S Black/Orange
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Крісло ігрове Cougar Ranger S Black/Orange
| Матеріал покриття | штучна шкіра |
| Тип механізму | газ-ліфт |
| Розмір сидіння | 67 х 60 см |
| Максимальна висота сидіння | 48 см |
| Нижній поріг висоти сидіння | 48 см |
| Максимальна висота підлокітників | 63 см |
| Висота спинки | 103 см |
| Ширина області плечей | 69 см |
| Маса крісла | 36 кг |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
Опис Крісло ігрове Cougar Ranger S Black/Orange
Крісло розраховане на максимальне навантаження до 160 кг, що підкріплює його надійність та довговічність. Завдяки сталевому каркасу, ви можете бути впевнені в міцності конструкції. Спинка крісла регулюється в трьох положеннях: стандартному (115º), нейтральному (125º) та лежачому (157º), що дозволяє налаштувати максимально комфортне положення.
Для додаткової зручності передбачено відкидну підставку для ніг, а ергономічний підголовник і поперекова подушка знижують навантаження на хребет. Зручна бічна кишеня дозволяє зберігати дрібні предмети під рукою. Крісло Cougar Ranger S – це ваш надійний партнер у комфортному управлінні ігровою апаратурою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше