Тип - 5-и променева, Поверхня - матова, Матеріал - пластик, Діаметр отвору під ролики - 11 мм, Діаметр отвору під газліфт - 50 мм, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Характеристики Хрестовина для крісла Примтекс плюс 610 PA
| Тип | 5-и променева |
| Конструкція | монолітна |
| Поверхня | матова |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр отвору під ролики | 11 мм |
| Діаметр отвору під газліфт | 50 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | Примтекс плюс |
| Штрихкод | 2000001566190 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Хрестовина для крісла Примтекс плюс 610 PA
Тип - 5-и променева, Поверхня - матова, Матеріал - пластик, Діаметр отвору під ролики - 11 мм, Діаметр отвору під газліфт - 50 мм, Колір - чорний
Знятий з виробництва
Характеристики Хрестовина для крісла Примтекс плюс 610 PA
| Тип | 5-и променева |
| Конструкція | монолітна |
| Поверхня | матова |
| Матеріал | пластик |
| Діаметр отвору під ролики | 11 мм |
| Діаметр отвору під газліфт | 50 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | Примтекс плюс |
| Штрихкод | 2000001566190 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Хрестовина для крісла Примтекс плюс 610 PA
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації