Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Пікатінні/Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | низьке |
| Висота від планки до центру | 18.2 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | постійне |
| Матеріал | метал |
| Колір | чорний |
| Виробник | Leupold |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
Кріплення кільця PRW2 1" Low Matte призначені для установки прицілу на базу. Кільця виготовлені з високоякісної міцної сталі. Кріплення міцні та надійні, як і оптика Leupold, із кільцями ви надійно встановите оптичний приціл на вашу зброю.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Пікатінні/Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | низьке |
| Висота від планки до центру | 18.2 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | постійне |
| Матеріал | метал |
| Колір | чорний |
| Виробник | Leupold |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кріплення для прицілу Leupold PRW2 1" Low Matte (174079)
Кріплення кільця PRW2 1" Low Matte призначені для установки прицілу на базу. Кільця виготовлені з високоякісної міцної сталі. Кріплення міцні та надійні, як і оптика Leupold, із кільцями ви надійно встановите оптичний приціл на вашу зброю.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше