Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | середнє |
| Висота від планки до центру | 30 мм |
| Загальна висота | 43 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | чотирма гвинтами |
| Фіксація на планці | стопорним гвинтом |
| Рекомендований діаметр об'єктива прицілу | до 44 мм включно |
Опис Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
Кільця Matchmount 1"/ Weaver/Med призначені для установки оптичних і деяких коліматорних прицілів на мисливську і спортивну зброю, що має прицільну планку Weaver. Дані кільця відрізняються посиленим кріпленням і стопорним гвинтом.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | середнє |
| Висота від планки до центру | 30 мм |
| Загальна висота | 43 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | чотирма гвинтами |
| Фіксація на планці | стопорним гвинтом |
| Рекомендований діаметр об'єктива прицілу | до 44 мм включно |
Опис Кріплення для прицілу Hawke Matchmount 1" Weaver Med (921183)
Кільця Matchmount 1"/ Weaver/Med призначені для установки оптичних і деяких коліматорних прицілів на мисливську і спортивну зброю, що має прицільну планку Weaver. Дані кільця відрізняються посиленим кріпленням і стопорним гвинтом.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше