Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Пікатінні/Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 30 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | середнє |
| Висота від планки до центру | 27.94 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | постійне |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | чорний |
| Виробник | Burris |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
Кільця Burris Tactical Medium 1/2" 30mm
- Країна виробник: США
- Фіксація на зброї: Постійна
- Висота: 27,94 мм
- Кріплення: Вівер\Пікатінні
- Упаковка: Блістер
- Колір чорний
- Діаметр: 30 мм
- Матеріал: алюміній
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
| Тип | кільця |
| База кріплення | Пікатінні/Вівера |
| Діаметр кілець / Посадочне місце | 30 мм |
| Фіксація на зброї | постійне |
| Висота | середнє |
| Висота від планки до центру | 27.94 мм |
| Фіксація прицілу в кільці / моноблоці | постійне |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | чорний |
| Виробник | Burris |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кріплення для прицілу Burris Tactical Medium 1/2" 30mm (420162)
Кільця Burris Tactical Medium 1/2" 30mm
- Країна виробник: США
- Фіксація на зброї: Постійна
- Висота: 27,94 мм
- Кріплення: Вівер\Пікатінні
- Упаковка: Блістер
- Колір чорний
- Діаметр: 30 мм
- Матеріал: алюміній
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше