Акція
ручний, електричний, нижнє, 750 Вт, 1 мм, 1.8 мм, 0.8 л, пластик, 550 мл/хв, 1.5 м, 2 кг
+ 88 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 550 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C (849163)
| Тип | ручний |
| Вид | електричний |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 750 Вт |
| Діаметр форсунки | 1 мм, 1.8 мм |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Продуктивність | 550 мл/хв |
| Додаткові характеристики | регулювання тиску, регулювання факела |
| Довжина шланга | 1.5 м |
Опис Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C (849163)
Акція
ручний, електричний, нижнє, 750 Вт, 1 мм, 1.8 мм, 0.8 л, пластик, 550 мл/хв, 1.5 м, 2 кг
+ 88 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 550 грн
сьогодні
Доставка Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C (849163)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C (849163)
| Тип | ручний |
| Вид | електричний |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 750 Вт |
| Діаметр форсунки | 1 мм, 1.8 мм |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Продуктивність | 550 мл/хв |
| Додаткові характеристики | регулювання тиску, регулювання факела |
| Довжина шланга | 1.5 м |
Опис Фарбопульт Tekhmann TSG-750 C (849163)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше