Характеристики Фарбопульт СТАЛЬ Ф 750 П, 750Вт, 2.0мм (48050)
| Тип | ручний |
| Вид | електричний |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 750 Вт |
| Діаметр форсунки | 2 мм |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Продуктивність | 180 мл/хв |
| Додаткові характеристики | регулювання витрати фарби, регулювання подачі ЛФМ, регулювання факела |
| Вага | 2 кг |
Опис Фарбопульт СТАЛЬ Ф 750 П, 750Вт, 2.0мм (48050)
ручний, електричний, нижнє, 750 Вт, 2 мм, 0.8 л, пластик, 180 мл/хв, 2 кг
Немає в наявності 1 512 грн
Характеристики Фарбопульт СТАЛЬ Ф 750 П, 750Вт, 2.0мм (48050)
| Тип | ручний |
| Вид | електричний |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 750 Вт |
| Діаметр форсунки | 2 мм |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Продуктивність | 180 мл/хв |
| Додаткові характеристики | регулювання витрати фарби, регулювання подачі ЛФМ, регулювання факела |
| Вага | 2 кг |
Опис Фарбопульт СТАЛЬ Ф 750 П, 750Вт, 2.0мм (48050)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше