Характеристики Ківш Lacor високий 3 л (50219)
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3 л |
| Діаметр | 18 см |
| Висота борту | 12 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
Опис Ківш Lacor високий 3 л (50219)
Сотейник із нержавіючої сталі 18/10 від іспанського бренду Lacor має потрійне пресоване дно (сталь-алюміній- сталь) з високою теплопровідністю, що забезпечує рівномірний нагрів поверхні виробу.
Матеріалу характерні високі показники стійкості до корозії, довговічність в експлуатації, а також здатність витримувати різні температурні режими на професійних кухнях.
Доставка Ківш Lacor високий 3 л (50219)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ківш Lacor високий 3 л (50219)
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3 л |
| Діаметр | 18 см |
| Висота борту | 12 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
Опис Ківш Lacor високий 3 л (50219)
Сотейник із нержавіючої сталі 18/10 від іспанського бренду Lacor має потрійне пресоване дно (сталь-алюміній- сталь) з високою теплопровідністю, що забезпечує рівномірний нагрів поверхні виробу.
Матеріалу характерні високі показники стійкості до корозії, довговічність в експлуатації, а також здатність витримувати різні температурні режими на професійних кухнях.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше