Характеристики Ківш KitchenAid MSS поварський 22 см 3,1 л (CC006024-001)
| Серія | Stainless Steel |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3.1 л |
| Діаметр | 22 см |
| Висота борту | 12.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Використання в посудомийній машині | так |
Опис Ківш KitchenAid MSS поварський 22 см 3,1 л (CC006024-001)
Ківш KitchenAid
Багатошарова нержавіюча сталь потужна та елегантна з красивою матовою поверхнею. Алюмінієва серцевина забезпечує рівномірне розподілення тепла. Цей посуд прослужить вам все життя.
Вигнутий край для наливання без крапель. Герметичний край для запобігання корозії та забезпечення довговічності. Литі ручки з нержавіючої сталі та внутрішня шкала.
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукційними.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Посуд придатний для духовки до 220°C.
- Без PFAS.
Характеристики Ківш KitchenAid MSS поварський 22 см 3,1 л (CC006024-001)
| Серія | Stainless Steel |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 3.1 л |
| Діаметр | 22 см |
| Висота борту | 12.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Використання в посудомийній машині | так |
Опис Ківш KitchenAid MSS поварський 22 см 3,1 л (CC006024-001)
Ківш KitchenAid
Багатошарова нержавіюча сталь потужна та елегантна з красивою матовою поверхнею. Алюмінієва серцевина забезпечує рівномірне розподілення тепла. Цей посуд прослужить вам все життя.
Вигнутий край для наливання без крапель. Герметичний край для запобігання корозії та забезпечення довговічності. Литі ручки з нержавіючої сталі та внутрішня шкала.
- Підходить для всіх типів плит, включно з індукційними.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Посуд придатний для духовки до 220°C.
- Без PFAS.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше