Форма - кругла, 800 мл, 12 см, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, Комплектація - один предмет, можна мити в посудомийній машині, нержавіюча сталь
Немає в наявності 414 грн
Аналог
Аналог
Характеристики Ківш Con Brio Baby Line 0,8 л (СВ-1001)
| Форма | кругла |
| Об'єм | 800 мл |
| Діаметр | 12 см |
| Висота борту | 7 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
Опис Ківш Con Brio Baby Line 0,8 л (СВ-1001)
Форма - кругла, 800 мл, 12 см, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, Комплектація - один предмет, можна мити в посудомийній машині, нержавіюча сталь
Немає в наявності 414 грн
Характеристики Ківш Con Brio Baby Line 0,8 л (СВ-1001)
| Форма | кругла |
| Об'єм | 800 мл |
| Діаметр | 12 см |
| Висота борту | 7 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
Опис Ківш Con Brio Baby Line 0,8 л (СВ-1001)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше