Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)
| Серія | Black Mars |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.4 л |
| Діаметр | 14 см |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
Опис Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)
Ківш серії BLACK MARS виготовлений із нержавіючої сталі. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)
| Серія | Black Mars |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1.4 л |
| Діаметр | 14 см |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
Опис Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)
Ківш серії BLACK MARS виготовлений із нержавіючої сталі. Ківш сумісний з усіма видами плит, включаючи індукційну, а для очищення можна використовувати посудомийну машину.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Ківш Ardesto Black Mars 1.4 л (AR0714S)