Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
| Тип | ворсисті |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал | 30% бавовна 70% ПЕ |
| Кількість в комплекті | 1 |
| Дизайн | абстрактний |
| Колір | біло-пудровий |
| Виробник | Home Line |
| Штрихкод | 2600001664300 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
Стильний і практичний килимок для ванної кімнати, завдяки своїй незвичайній структурі і яскравим кольорам, додасть фарб в будь-який інтер'єр. Зручний у використанні і догляді. Протиковзке покриття надійно фіксує килимок на підлозі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
| Тип | ворсисті |
| Форма | прямокутна |
| Ширина | 55 см |
| Довжина | 65 см |
| Матеріал | 30% бавовна 70% ПЕ |
| Кількість в комплекті | 1 |
| Дизайн | абстрактний |
| Колір | біло-пудровий |
| Виробник | Home Line |
| Штрихкод | 2600001664300 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Килимок для ванної Home Line Shady біло-пудровий 55х65 см (166430)
Стильний і практичний килимок для ванної кімнати, завдяки своїй незвичайній структурі і яскравим кольорам, додасть фарб в будь-який інтер'єр. Зручний у використанні і догляді. Протиковзке покриття надійно фіксує килимок на підлозі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше