Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | L |
| Сезон | демісезон |
| Довжина спини | 38-40 см |
| Обхват грудної клітки | 47-56 см |
| Обхват шиї | 47 см |
| Додаткові характеристики | високий комірець, рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 40℃ |
| Колір | коричневий |
| Довжина спини, см | 38-40 |
Опис Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
Характеристики моделі: універсальний крій якісна тепла та м’яка тканина простий догляд чудовий одяг для активних хвостиків.
Матеріал: двобічний трикотаж
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
| Тварина | собака |
| Розмір тварини | великі |
| Розмір | L |
| Сезон | демісезон |
| Довжина спини | 38-40 см |
| Обхват грудної клітки | 47-56 см |
| Обхват шиї | 47 см |
| Додаткові характеристики | високий комірець, рекомендується ручне прання за температури не вище ніж 40℃ |
| Колір | коричневий |
| Довжина спини, см | 38-40 |
Опис Костюм для тварин Pet Fashion Mars L (4823082443482)
Характеристики моделі: універсальний крій якісна тепла та м’яка тканина простий догляд чудовий одяг для активних хвостиків.
Матеріал: двобічний трикотаж
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 40 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв, залежно від виду екрана та його передачі кольору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше