Характеристики Корпус до сервера CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV)
| Форм-фактор | 2U |
| Потужність блоку живлення | не встановлено |
| Охолодження | 3 x 80 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 6 |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 2.0 |
| Розміри | 420 x 90 x 545 мм |
| Умови повернення | Повернення товару можливе лише за умови цілісності заводського пакування |
| Виробник | CSV |
| Штрихкод | 2000001956922 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Корпус до сервера CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV)
Корпус CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV) для збірки однопроцесорних серверів початкового рівня. Забезпечує відмінне охолодження процесорів з TDP до 135Вт і шести жорстких дисків. Допускається "гаряча заміна" жорстких дисків. Безотверточной технологія обслуговування вентиляторів. Для коректної установки потрібно набір монтажних рейок або комплект бічних опор.
Характеристики Корпус до сервера CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV)
| Форм-фактор | 2U |
| Потужність блоку живлення | не встановлено |
| Охолодження | 3 x 80 мм |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 6 |
| Роз'єми на передній панелі | 1 x USB 2.0 |
| Розміри | 420 x 90 x 545 мм |
| Умови повернення | Повернення товару можливе лише за умови цілісності заводського пакування |
| Виробник | CSV |
| Штрихкод | 2000001956922 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Корпус до сервера CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV)
Корпус CSV 2U-MC (2МЦ-КС-CSV) для збірки однопроцесорних серверів початкового рівня. Забезпечує відмінне охолодження процесорів з TDP до 135Вт і шести жорстких дисків. Допускається "гаряча заміна" жорстких дисків. Безотверточной технологія обслуговування вентиляторів. Для коректної установки потрібно набір монтажних рейок або комплект бічних опор.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше