Miditower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, GPU - 430 мм, CPU - 170 мм, PSU - 223 мм, 485x510x255, білий
Немає в наявності 7 826 грн
Характеристики Корпус для ПК Hyte X50 SNOW WHITE (CS-HYTE-X50G-WW)
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.2, 1 x USB 3.2 type C, 2 x Audio |
| Встановлення довгих відеокарт | 430 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 223 мм |
Опис Корпус для ПК Hyte X50 SNOW WHITE (CS-HYTE-X50G-WW)
Miditower, E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, GPU - 430 мм, CPU - 170 мм, PSU - 223 мм, 485x510x255, білий
Немає в наявності 7 826 грн
Характеристики Корпус для ПК Hyte X50 SNOW WHITE (CS-HYTE-X50G-WW)
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | E-ATX, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.2, 1 x USB 3.2 type C, 2 x Audio |
| Встановлення довгих відеокарт | 430 мм |
| Максимальна висота процесорного кулера | 170 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 223 мм |
Опис Корпус для ПК Hyte X50 SNOW WHITE (CS-HYTE-X50G-WW)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеБренди в категорії Корпуси для ПК
- Hyte
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- Alseye
- APNX
- Arctic
- ASUS
- Be quiet!
- Casecom
- Chieftec
- CoolerMaster
- Corsair
- Cougar
- DARKFLASH
- Deepcool
- Delux
- Fractal Design
- FrimeCom
- FSP
- Gamdias
- Gamemax
- GIGABYTE
- Golden Field
- I-TERRA
- JONSBO
- Jonsplus
- Lian Li
- Logic concept
- Modecom
- MONTECH
- MSI
- NZXT
- OCYPUS
- PcCooler
- Prologix
- Qube
- Silver Stone
- Teltonika
- ThermalTake
- Vinga
- Xilence
- Zalman