Характеристики Компресор Stark 3050-SAVD Profi (300030050)
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 356 л/хв |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 8 бар |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Розміри | 770 х 750 х 380 мм |
| Виробник | Stark |
Опис Компресор Stark 3050-SAVD Profi (300030050)
пересувний, 50 л, 2.2 кВт, 356 л/хв, 8 бар, однофазний (220/230 В), 770 х 750 х 380 мм
Немає в наявності 12 990 грн
Характеристики Компресор Stark 3050-SAVD Profi (300030050)
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 356 л/хв |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 8 бар |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Розміри | 770 х 750 х 380 мм |
| Виробник | Stark |
Опис Компресор Stark 3050-SAVD Profi (300030050)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше