Немає в наявності 31 777 грн
код: U0908007 сьогодні
Акція
код: U0697148 +2 дні
Акція
код: U0697149 +2 дні
Акція
код: U0694365 +2 дні
Акція
Характеристики Компресор Metabo Mega 350-100 D (601539000)
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 320 л/хв |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 10 бар |
| Оберти | 1350 об/хв |
| Напруга | трифазний (380 В) |
| Додатково | манометр |
| Розміри | 1000 х 900 х 410 мм |
Опис Компресор Metabo Mega 350-100 D (601539000)
Потужний, надійний компресор з клиноремінною передачею для застосування в складних умовах. Ремінний привід для низької частоти обертання та дуже спокійного ходу. Поршневий компресор з масляним мастилом. Для трифазного струму. Регулювання робочого тиску в залежності від області застосування за допомогою фільтра-редуктора з манометром. Хороший холодний пуск завдяки манометричному перемикачу з розвантажувальним клапаном.
пересувний, 90 л, 2.2 кВт, 320 л/хв, 10 бар, трифазний (380 В), манометр, 1000 х 900 х 410 мм
Немає в наявності 31 777 грн
код: U0908007 сьогодні
Акція
код: U0697148 +2 дні
Акція
код: U0697149 +2 дні
Акція
код: U0694365 +2 дні
Акція
Характеристики Компресор Metabo Mega 350-100 D (601539000)
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 90 л |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 320 л/хв |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 10 бар |
| Оберти | 1350 об/хв |
| Напруга | трифазний (380 В) |
| Додатково | манометр |
| Розміри | 1000 х 900 х 410 мм |
Опис Компресор Metabo Mega 350-100 D (601539000)
Потужний, надійний компресор з клиноремінною передачею для застосування в складних умовах. Ремінний привід для низької частоти обертання та дуже спокійного ходу. Поршневий компресор з масляним мастилом. Для трифазного струму. Регулювання робочого тиску в залежності від області застосування за допомогою фільтра-редуктора з манометром. Хороший холодний пуск завдяки манометричному перемикачу з розвантажувальним клапаном.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше