чи скористайтесь пошуком:
пересувний, 100 л, 2.2 кВт, 311 л/хв, Кількість циліндрів - 2, 8 бар, однофазний (220/230 В), ручка для транспортування, 1060 х 830 х 400 мм
Знижка за промокодом 607835 на інструменти та автотовари! До кінця акції
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
| Самовивіз: | | Деталі уточнюються |
| | |
| Кур'єром за адресою: | | Деталі уточнюються |
Разом дешевше Компресор Enersol ES-AC310-100-2
Характеристики Компресор Enersol ES-AC310-100-2
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 311 л/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 8 бар |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Осушувач | немає |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Розміри | 1060 х 830 х 400 мм |
| Виробник | Enersol |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Компресор Enersol ES-AC310-100-2
Особливість:- Серія потужних поршневих масляних компресорів з ремінним приводом для використання в комунальному господарстві, в майстернях і на виробництвах
- Великий ресурс за рахунок застосування ремінної передачі
- Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям
- Обладнані регулятором тиску на виході
- Збільшена площа вентиляції і покращений відвід тепла
- Низький рівень шуму
- Компресори обладнані пристроєм для захисту двигуна
- Пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електроживлення
Комплектація:- Компресор EnerSol ES-AC310-100-2
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка-картонна коробка
Знижка за промокодом 607835 на інструменти та автотовари! До кінця акції
пересувний, 100 л, 2.2 кВт, 311 л/хв, Кількість циліндрів - 2, 8 бар, однофазний (220/230 В), ручка для транспортування, 1060 х 830 х 400 мм
Доставка Компресор Enersol ES-AC310-100-2
| Самовивіз: | | Деталі уточнюються |
| | |
| Кур'єром за адресою: | | Деталі уточнюються |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Компресор Enersol ES-AC310-100-2
| Тип встановлення | пересувний |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Розташування ресивера | горизонтальне |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Продуктивність | 311 л/хв |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Система охолодження циліндрів | повітряна |
| Тиск | 8 бар |
| Напруга | однофазний (220/230 В) |
| Осушувач | немає |
| Додатково | ручка для транспортування |
| Розміри | 1060 х 830 х 400 мм |
| Виробник | Enersol |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Компресор Enersol ES-AC310-100-2
Особливість:- Серія потужних поршневих масляних компресорів з ремінним приводом для використання в комунальному господарстві, в майстернях і на виробництвах
- Великий ресурс за рахунок застосування ремінної передачі
- Швидке наповнення ресивера стисненим повітрям
- Обладнані регулятором тиску на виході
- Збільшена площа вентиляції і покращений відвід тепла
- Низький рівень шуму
- Компресори обладнані пристроєм для захисту двигуна
- Пристрій спрацьовує в разі перегріву двигуна в результаті виникнення будь-якої несправності, перериваючи електроживлення
Комплектація:- Компресор EnerSol ES-AC310-100-2
- Інструкція по експлуатації
- Гарантійний талон
- Упаковка-картонна коробка
Аксесуари Компресор Enersol ES-AC310-100-2
Витратні матеріали Компресор Enersol ES-AC310-100-2
Програмне забезпечення Компресор Enersol ES-AC310-100-2