Розмір - 6.5 " (16,5 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 2, Номінальна потужність - 90 Вт, Пікова потужність - 270 Вт, 54 ~ 25000 Гц, Чутливість - 94 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - целюлоза, Монатжан глибина - 61 мм
Немає в наявності 3 189 грн
Характеристики Компонентна акустика Vibe SLICK6C-V7
| Розмір | 6.5 " (16,5 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Пікова потужність | 270 Вт |
| Діапазон частот | 54 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 94 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монатжан глибина | 61 мм |
Опис Компонентна акустика Vibe SLICK6C-V7
Акустичні системи VINE SLICK є преміум лінійкою компанії VIBE розроблена командою Vibe Research and Development team спеціально для вимогливих клієнтів до якості звуку рівня HI-END. Відмінною особливістю даних акустичних систем є кришталево чистий звук середній та діапазонах високих частот і мелодійний але глибокий якісний бас у всьому діапазоні відтворення.
Розмір - 6.5 " (16,5 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 2, Номінальна потужність - 90 Вт, Пікова потужність - 270 Вт, 54 ~ 25000 Гц, Чутливість - 94 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - целюлоза, Монатжан глибина - 61 мм
Немає в наявності 3 189 грн
Характеристики Компонентна акустика Vibe SLICK6C-V7
| Розмір | 6.5 " (16,5 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Пікова потужність | 270 Вт |
| Діапазон частот | 54 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 94 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монатжан глибина | 61 мм |
Опис Компонентна акустика Vibe SLICK6C-V7
Акустичні системи VINE SLICK є преміум лінійкою компанії VIBE розроблена командою Vibe Research and Development team спеціально для вимогливих клієнтів до якості звуку рівня HI-END. Відмінною особливістю даних акустичних систем є кришталево чистий звук середній та діапазонах високих частот і мелодійний але глибокий якісний бас у всьому діапазоні відтворення.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше