Характеристики Компонентна акустика Alpine SXE-1750s
| Розмір | 6.5 " (16,5 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Пікова потужність | 280 Вт |
| Діапазон частот | 60 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монатжан глибина | 46 мм |
Опис Компонентна акустика Alpine SXE-1750s
Alpine SXE-1750s - 2-смугова компонентна акустична система
Типорозмір: 6,5 "(165 мм)
Потужність пікова: 280 Вт
Потужність RMS: 45 Вт
Частотна характеристика: 60 Гц - 20 кГц
Опір: 4 Ом
Чутливість: 90 дБ
Феритовий магніт НЧ-динаміка
Дифузор з натуральної длінноволоконной целюлози
Неодимовий магніт ВЧ-динаміка
Збалансований купольний майлар-титановий ВЧ-динамік
Гофр з пенополимеров
Характеристики Компонентна акустика Alpine SXE-1750s
| Розмір | 6.5 " (16,5 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Пікова потужність | 280 Вт |
| Діапазон частот | 60 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монатжан глибина | 46 мм |
Опис Компонентна акустика Alpine SXE-1750s
Alpine SXE-1750s - 2-смугова компонентна акустична система
Типорозмір: 6,5 "(165 мм)
Потужність пікова: 280 Вт
Потужність RMS: 45 Вт
Частотна характеристика: 60 Гц - 20 кГц
Опір: 4 Ом
Чутливість: 90 дБ
Феритовий магніт НЧ-динаміка
Дифузор з натуральної длінноволоконной целюлози
Неодимовий магніт ВЧ-динаміка
Збалансований купольний майлар-титановий ВЧ-динамік
Гофр з пенополимеров
Дізнатися детальніше