Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
| Тип | бездротовий, мультимедійний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Розкладка клавіатури | англійська, українська |
| Формат клавіатури | повнорозмірна |
| Розміри клавіатури | 438 x 136 x 14 мм |
| Тип сенсора миші | оптичний |
| Роздільна здатність (max) | 1600 dpi |
| Кількість кнопок | 4 |
| Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Розміри миші | 112 х 57 х 26 мм |
Опис Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
Комплект бездротовий XTRIKE ME MK-208W UA - це зручне та функціональне рішення, яке допоможе вам продуктивно працювати без зайвих зусиль.
Тиха бездротова ножична клавіатура сприятиме ефективному виконанню задач. Вона поєднала у собі практичність мембранної клавіатури та надійність механічної.
Клавіші клавіатури витримують до 10 мільйонів натискань.
Комфортна у користуванні бездротова мишка з оптичним сенсором однаково добре підходить як для правої, так і для лівої руки.
Роздільна здатність до 1600 Dpi робить мишку точною та швидкою.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі.
Підключення до ПК здійснюється за допомогою бездротової технології Адаптер 2.4 ГГц.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA підтримує операційні системи Windows, Mac та Android.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
| Тип | бездротовий, мультимедійний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Розкладка клавіатури | англійська, українська |
| Формат клавіатури | повнорозмірна |
| Розміри клавіатури | 438 x 136 x 14 мм |
| Тип сенсора миші | оптичний |
| Роздільна здатність (max) | 1600 dpi |
| Кількість кнопок | 4 |
| Кількість коліс прокрутки | 1 |
| Розміри миші | 112 х 57 х 26 мм |
Опис Комплект Xtrike ME MK-208W Wireless UA Black (MK-208WUA)
Комплект бездротовий XTRIKE ME MK-208W UA - це зручне та функціональне рішення, яке допоможе вам продуктивно працювати без зайвих зусиль.
Тиха бездротова ножична клавіатура сприятиме ефективному виконанню задач. Вона поєднала у собі практичність мембранної клавіатури та надійність механічної.
Клавіші клавіатури витримують до 10 мільйонів натискань.
Комфортна у користуванні бездротова мишка з оптичним сенсором однаково добре підходить як для правої, так і для лівої руки.
Роздільна здатність до 1600 Dpi робить мишку точною та швидкою.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі.
Підключення до ПК здійснюється за допомогою бездротової технології Адаптер 2.4 ГГц.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA підтримує операційні системи Windows, Mac та Android.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше