Характеристики Комод-пеленатор Angelo Магія Mini бук 60х51х90 (19032)
| Матеріал виготовлення каркаса | дерево, ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бук |
| Висота | 82 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 49 см |
| Виробник | Angelo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Комод-пеленатор Angelo Магія Mini бук 60х51х90 (19032)
З'ємний пеленатор.
Зручні отвори замість ручок.
Три місткі шухляди на телескопічних напрямних.
Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
Матеріал - корпус і пеленатор-ДСП, фасади- МДФ.
Модель представлена у кольорах (фасади): бук, сірий, білий і айворі.
Розмір комода (ш*в*г): 60*82*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Доставка Комод-пеленатор Angelo Магія Mini бук 60х51х90 (19032)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Магія Mini бук 60х51х90 (19032)
| Матеріал виготовлення каркаса | дерево, ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бук |
| Висота | 82 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 49 см |
| Виробник | Angelo |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Комод-пеленатор Angelo Магія Mini бук 60х51х90 (19032)
З'ємний пеленатор.
Зручні отвори замість ручок.
Три місткі шухляди на телескопічних напрямних.
Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
Матеріал - корпус і пеленатор-ДСП, фасади- МДФ.
Модель представлена у кольорах (фасади): бук, сірий, білий і айворі.
Розмір комода (ш*в*г): 60*82*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Дізнатися детальніше