Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | сірий |
| Висота | 90 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
• З'ємний сповивальний блок, який кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
• Три місткі шухляди на телескопічних напрямних. Верхній ящик – глибина 10 см, розділений на дві частини. Другий та третій – глибина 14 см.
• Матеріал - високоякісне ДСП, вставки - дерево бук.
Розмір комода (ш*в*г): 90*82*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Вага - 45 кг.
Доставка Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | сірий |
| Висота | 90 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 82 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Magic біло-сірий 90х49х82 (19010)
• З'ємний сповивальний блок, який кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
• Три місткі шухляди на телескопічних напрямних. Верхній ящик – глибина 10 см, розділений на дві частини. Другий та третій – глибина 14 см.
• Матеріал - високоякісне ДСП, вставки - дерево бук.
Розмір комода (ш*в*г): 90*82*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Вага - 45 кг.
Дізнатися детальніше