Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бежевий |
| Висота | 81 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
• Сучасний дизайн.
• Три великі шухляди на телескопічних направляючих.
• Верхня шухляда розділена на дві частини для зручного зберігання дрібних речей.
• З'ємний пеленатор, який легко кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
Розмір комода (ш*в*г): 90*81*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Доставка Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
| Матеріал виготовлення каркаса | МДФ |
| Матеріал виготовлення фасаду | МДФ |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бежевий |
| Висота | 81 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)
• Сучасний дизайн.
• Три великі шухляди на телескопічних направляючих.
• Верхня шухляда розділена на дві частини для зручного зберігання дрібних речей.
• З'ємний пеленатор, який легко кріпиться на будь-який бік.
• Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
Розмір комода (ш*в*г): 90*81*49 см
Розмір сповивального блоку (д*ш*в): 70*53*10 см
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Комод-пеленатор Angelo Loft (біло-мокко) 90х51х90 (20010)