Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
код: U0896884
Акція
Матеріал виготовлення каркаса - ДСП, матеріал виготовлення фасаду - ДСП, висувні ящики - 3, Колір - бежевий
продавець: ФОП (без ПДВ)
6 700 грн
+8 днів
6 700 грн
+8 днів
6 700 грн
+8 днів
6 700 грн
+8 днів
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бежевий |
| Висота | 81 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
Комод-пеленатор Angelo Loft шириною 60см.
Має сучасний дизайн, тому легко впишеться в маленьку кімнату і стане справжнім помічником молодим батькам.
Основні характеристики:
- Три великі ящики на телескопічних напрямних.
- Знімний пеленатор.
- Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
- Матеріал – високоякісне ДСП, ручки та ніжки – дерево.
- Розмір комода (ш * в * г): 60 * 81 * 49 см.
- Розмір пеленального блоку (д * ш * в): 70 * 53 * 10 см.
Акція
Матеріал виготовлення каркаса - ДСП, матеріал виготовлення фасаду - ДСП, висувні ящики - 3, Колір - бежевий
продавець: ФОП (без ПДВ)
6 700 грн
+8 днів
Доставка Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП |
| Висувні ящики | 3 |
| Колір | бежевий |
| Висота | 81 см |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 49 см |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Angelo |
Опис Комод-пеленатор Angelo Loft 60 см біло-мокко 60х51х90 (19025)
Комод-пеленатор Angelo Loft шириною 60см.
Має сучасний дизайн, тому легко впишеться в маленьку кімнату і стане справжнім помічником молодим батькам.
Основні характеристики:
- Три великі ящики на телескопічних напрямних.
- Знімний пеленатор.
- Функція кріплення до стіни для безпеки малюка.
- Матеріал – високоякісне ДСП, ручки та ніжки – дерево.
- Розмір комода (ш * в * г): 60 * 81 * 49 см.
- Розмір пеленального блоку (д * ш * в): 70 * 53 * 10 см.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше