Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-J610
| Розмір | 6.3 " (16 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Діапазон частот | 35 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-J610
JVC CS-J610 — це динаміки з подвійним дифузором 16-см.
Особливості:
- Потужність — максимальна 300 Вт/номінальна 30 Вт
- Частотна характеристика: 35-20000 Гц
- Рівень звукового тиску: 92 дБ/мВт
- Широкочастотний гучномовець зі слюдяним дифузором
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна окантовка
- Глибина встановлення: 43 мм
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-J610
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-J610
| Розмір | 6.3 " (16 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Діапазон частот | 35 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-J610
JVC CS-J610 — це динаміки з подвійним дифузором 16-см.
Особливості:
- Потужність — максимальна 300 Вт/номінальна 30 Вт
- Частотна характеристика: 35-20000 Гц
- Рівень звукового тиску: 92 дБ/мВт
- Широкочастотний гучномовець зі слюдяним дифузором
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна окантовка
- Глибина встановлення: 43 мм
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше