Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-1325S
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | довгі структуровані волокна |
| Матеріал підвісу | піногума |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-1325S
Динаміки Alpine Custom Fit пропонують вам високу якість, прекрасну ефективність і просте встановлення. Водночас ці динаміки мають досить доступну ціну, що робить їх дуже вигідним придбанням.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика Alpine SXE-1325S
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXE-1325S
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Пікова потужність | 200 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | довгі структуровані волокна |
| Матеріал підвісу | піногума |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXE-1325S
Динаміки Alpine Custom Fit пропонують вам високу якість, прекрасну ефективність і просте встановлення. Водночас ці динаміки мають досить доступну ціну, що робить їх дуже вигідним придбанням.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше