Топ продажів
професійний, ключовий, 13 мм, 2750 об/хв, 1200 Вт, мережа, 2.6 кг
1888 + 32 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 729 грн
сьогодні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Зеніт ЗДП-1200 профи (832334)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2750 об/хв |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
Опис Дриль Зеніт ЗДП-1200 профи (832334)
Топ продажів
професійний, ключовий, 13 мм, 2750 об/хв, 1200 Вт, мережа, 2.6 кг
1888 + 32 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 729 грн
сьогодні
Доставка Дриль Зеніт ЗДП-1200 профи (832334)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Зеніт ЗДП-1200 профи (832334)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2750 об/хв |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 25 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 16 мм |
Опис Дриль Зеніт ЗДП-1200 профи (832334)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше