Знятий з виробництва
код: U0479759 завтра
Акція
код: U0457058 завтра
Топ продажів
код: U0780407 завтра
Акція
код: U0457055 +2 дні
Акція
Характеристики Дриль Зеніт ЗД-1300 2С (848638)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
Опис Дриль Зеніт ЗД-1300 2С (848638)
побутовий, ключовий, 13 мм, 3000 об/хв, 1300 Вт, мережа, 2.9 кг
Знятий з виробництва
код: U0479759 завтра
Акція
код: U0457058 завтра
Топ продажів
код: U0780407 завтра
Акція
код: U0457055 +2 дні
Акція
Характеристики Дриль Зеніт ЗД-1300 2С (848638)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
Опис Дриль Зеніт ЗД-1300 2С (848638)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше