Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль Tolsen Т-400 (79500)
| Призначення | побутовий |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3800 об/хв |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
| Додатково | кнопка фіксації пускового вимикача |
Опис Дриль Tolsen Т-400 (79500)
Дриль безударний Толсен Т-400 потужністю 400 Вт призначений для роботи в побутових умовах. Пристрій розрахований на роботу в режимі свердління на одній швидкості.
Модель одноручна (рукоятка не регулюється). Регулювання частоти обертання здійснюється натисканням на кнопку пуску.
Особливості моделі:
- Блокування кнопки вмикання.
- Реверс.
- Патрон швидкозатискного типу.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль Tolsen Т-400 (79500)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль Tolsen Т-400 (79500)
| Призначення | побутовий |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3800 об/хв |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
| Додатково | кнопка фіксації пускового вимикача |
Опис Дриль Tolsen Т-400 (79500)
Дриль безударний Толсен Т-400 потужністю 400 Вт призначений для роботи в побутових умовах. Пристрій розрахований на роботу в режимі свердління на одній швидкості.
Модель одноручна (рукоятка не регулюється). Регулювання частоти обертання здійснюється натисканням на кнопку пуску.
Особливості моделі:
- Блокування кнопки вмикання.
- Реверс.
- Патрон швидкозатискного типу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше