Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль Metabo SBE 650 (600742850)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
Опис Дриль Metabo SBE 650 (600742850)
Дриль ударний Metabo SBE 650 має такі особливості:
- Електроніка Vario (V) — керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Регулювальне колесо для установлення числа обертів
- Реверс
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок-біт, що дає працювати без свердлильного патрона.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль Metabo SBE 650 (600742850)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль Metabo SBE 650 (600742850)
| Призначення | професійний |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
Опис Дриль Metabo SBE 650 (600742850)
Дриль ударний Metabo SBE 650 має такі особливості:
- Електроніка Vario (V) — керування числом обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Регулювальне колесо для установлення числа обертів
- Реверс
- Шпиндель із внутрішнім шестигранником для насадок-біт, що дає працювати без свердлильного патрона.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше