Топ продажів
побутовий, ключовий, 13 мм, 3000 об/хв, 430 Вт, мережа, 1.8 кг
+ 172 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 799 грн
завтра
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Makita M8103KX2 + комплект ручного инструмента (M8103KX2)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 33000 |
| Споживана потужність | 430 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 38 мм |
Опис Дриль Makita M8103KX2 + комплект ручного инструмента (M8103KX2)
Топ продажів
побутовий, ключовий, 13 мм, 3000 об/хв, 430 Вт, мережа, 1.8 кг
+ 172 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
4 799 грн
завтра
Доставка Дриль Makita M8103KX2 + комплект ручного инструмента (M8103KX2)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Makita M8103KX2 + комплект ручного инструмента (M8103KX2)
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 33000 |
| Споживана потужність | 430 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 38 мм |
Опис Дриль Makita M8103KX2 + комплект ручного инструмента (M8103KX2)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше