Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль алмазного буріння |
| Тип патрона | нарізний |
| Максимальна швидкість обертання | 2900 об/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по бетону | 180 мм |
| Реверс | так |
| Габарити | 435 х 105 х 300 мм |
Опис Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
Особливості ECD-180-2
✔ Дриль алмазного свердління EnerSol призначена для виготовлення отворів в залізобетоні, камені та асфальтовому покритті.
✔ Плавний пуск виключає можливість втрати контроля.
✔ Можливість подачі води зменшує кількість пилу і охолоджує робочу поверхню коронки.
✔ УЗО захистить оператора від ураження електричним струмом.
✔ Механічна запобіжна муфта убезпечить оператора і двигун в разі заклинювання коронки.
✔ Регулювання частоти обертів дозволить працювати з різними діаметрами коронок.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль алмазного буріння |
| Тип патрона | нарізний |
| Максимальна швидкість обертання | 2900 об/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по бетону | 180 мм |
| Реверс | так |
| Габарити | 435 х 105 х 300 мм |
Опис Дриль Enersol алмазного свердління, 2.0kW, 230V, max D 180mm (ECD-180-2)
Особливості ECD-180-2
✔ Дриль алмазного свердління EnerSol призначена для виготовлення отворів в залізобетоні, камені та асфальтовому покритті.
✔ Плавний пуск виключає можливість втрати контроля.
✔ Можливість подачі води зменшує кількість пилу і охолоджує робочу поверхню коронки.
✔ УЗО захистить оператора від ураження електричним струмом.
✔ Механічна запобіжна муфта убезпечить оператора і двигун в разі заклинювання коронки.
✔ Регулювання частоти обертів дозволить працювати з різними діаметрами коронок.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше