Акція
побутовий, швидкозатискний, 10 мм, 3300 об/хв, 500 Вт, мережа, 1.8 кг
+ 75 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 899 грн
+3 дні
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Deli 500 Вт, 10 мм (EDE-DZ10-1E)
| Призначення | побутовий |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
| Додатково | кнопка фіксації пускового вимикача, скоба для кріплення до поясу |
Опис Дриль Deli 500 Вт, 10 мм (EDE-DZ10-1E)
Електричний дриль DeliTools EDE-DZ10-1E — це компактний та універсальний інструмент для точного свердління. Завдяки потужності 500Вт і швидкості холостого ходу до 3300 об/хв він забезпечує ефективну роботу для різноманітних завдань. Безключовий патрон 10 мм дозволяє швидко змінювати насадки, що додає зручності. Упакований у кольорову коробку для зручного зберігання.
Акція
побутовий, швидкозатискний, 10 мм, 3300 об/хв, 500 Вт, мережа, 1.8 кг
+ 75 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 899 грн
+3 дні
Доставка Дриль Deli 500 Вт, 10 мм (EDE-DZ10-1E)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Deli 500 Вт, 10 мм (EDE-DZ10-1E)
| Призначення | побутовий |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 3300 об/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | так |
| Додатково | кнопка фіксації пускового вимикача, скоба для кріплення до поясу |
Опис Дриль Deli 500 Вт, 10 мм (EDE-DZ10-1E)
Електричний дриль DeliTools EDE-DZ10-1E — це компактний та універсальний інструмент для точного свердління. Завдяки потужності 500Вт і швидкості холостого ходу до 3300 об/хв він забезпечує ефективну роботу для різноманітних завдань. Безключовий патрон 10 мм дозволяє швидко змінювати насадки, що додає зручності. Упакований у кольорову коробку для зручного зберігання.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше