Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3000 об/хв, 750 Вт, мережа, 2.4 кг
+ 469 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 242 грн
сьогодні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Bosch GBM 13-2 RE (0.601.1B2.000)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
Опис Дриль Bosch GBM 13-2 RE (0.601.1B2.000)
Акція
професійний, швидкозатискний, 13 мм, 3000 об/хв, 750 Вт, мережа, 2.4 кг
+ 469 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
13 242 грн
сьогодні
Доставка Дриль Bosch GBM 13-2 RE (0.601.1B2.000)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Bosch GBM 13-2 RE (0.601.1B2.000)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 32 мм |
Опис Дриль Bosch GBM 13-2 RE (0.601.1B2.000)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше