+ 53 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 731 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Airkraft пневматична 1/2" (AT-4041B)
| Призначення | професійний |
| Тип | пневматичний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 700 об/хв |
| Джерело живлення | стиснене повітря |
| Реверс | так |
| Габарити | 223 х 150 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка, ключ для патрона;, пневматичний дриль |
Опис Дриль Airkraft пневматична 1/2" (AT-4041B)
Акція
професійний, ключовий, 10 мм, 700 об/хв, стиснене повітря, 1.6 кг
+ 53 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 731 грн
завтра
Доставка Дриль Airkraft пневматична 1/2" (AT-4041B)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Airkraft пневматична 1/2" (AT-4041B)
| Призначення | професійний |
| Тип | пневматичний дриль |
| Тип патрона | ключовий |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 700 об/хв |
| Джерело живлення | стиснене повітря |
| Реверс | так |
| Габарити | 223 х 150 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Комплектація | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, картонна коробка, ключ для патрона;, пневматичний дриль |
Опис Дриль Airkraft пневматична 1/2" (AT-4041B)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше