Тип штанги - колінчаста, складна тяга, 150 кг, є, -40 ~ +55 °C, металевий сплав, 248 х 72 х 45 мм
Немає в наявності 2 142 грн
Вибір ITBOX
Характеристики Доводчик двері Dortec DT-536H Silver
| Тип штанги | колінчаста |
| Тип важеля | складна тяга |
| Максимальна вага дверей | 150 кг |
| Регулювання швидкості закриття | є |
| Режим блокування у відкритому положенні | є |
| Робоча температура | -40 ~ +55 °C |
| Матеріал | металевий сплав |
| Розміри | 248 х 72 х 45 мм |
| Виробник | Dortec |
| Штрихкод | 2000000006628 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Доводчик двері Dortec DT-536H Silver
DT-536H - дана модель доводчика від ТМ Dortec призначена для монтажу на важкі зовнішні і внутрішні двері. Пристрій є універсальним і може встановлюватися як на лівосторонні, так і справа наліво двері. Відрізняється високою надійністю і довговічністю роботи з ресурсом циклічності до 1 млн циклів. Зусилля розкриття становить 65-150 кг. Є функція регулювання зусилля закривання, швидкості закриття і дохлопа, а також утримання дверей у відкритому положенні під кутом від 85 °.
Тип штанги - колінчаста, складна тяга, 150 кг, є, -40 ~ +55 °C, металевий сплав, 248 х 72 х 45 мм
Немає в наявності 2 142 грн
Вибір ITBOX
Характеристики Доводчик двері Dortec DT-536H Silver
| Тип штанги | колінчаста |
| Тип важеля | складна тяга |
| Максимальна вага дверей | 150 кг |
| Регулювання швидкості закриття | є |
| Режим блокування у відкритому положенні | є |
| Робоча температура | -40 ~ +55 °C |
| Матеріал | металевий сплав |
| Розміри | 248 х 72 х 45 мм |
| Виробник | Dortec |
| Штрихкод | 2000000006628 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Доводчик двері Dortec DT-536H Silver
DT-536H - дана модель доводчика від ТМ Dortec призначена для монтажу на важкі зовнішні і внутрішні двері. Пристрій є універсальним і може встановлюватися як на лівосторонні, так і справа наліво двері. Відрізняється високою надійністю і довговічністю роботи з ресурсом циклічності до 1 млн циклів. Зусилля розкриття становить 65-150 кг. Є функція регулювання зусилля закривання, швидкості закриття і дохлопа, а також утримання дверей у відкритому положенні під кутом від 85 °.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше