Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Дорожня сумка Sol's Week-End камуфляжна (70900986TUN)
| Об'єм | 48.4 л |
| Ручки | парні бічні ручки, регульована шлейка |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | можна носити як рюкзак |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | дві бічні кишені на блискавці |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 30 см |
Опис Дорожня сумка Sol's Week-End камуфляжна (70900986TUN)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Дорожня сумка Sol's Week-End камуфляжна (70900986TUN)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Дорожня сумка Sol's Week-End камуфляжна (70900986TUN)
| Об'єм | 48.4 л |
| Ручки | парні бічні ручки, регульована шлейка |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | можна носити як рюкзак |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | дві бічні кишені на блискавці |
| Висота | 62 см |
| Ширина | 30 см |
Опис Дорожня сумка Sol's Week-End камуфляжна (70900986TUN)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше