Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Бекплейн Chieftec 1x5.25"/6x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-625)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 1 x 5.25", 6 x 2.5" Hot-Swa |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 х Molex |
| Охолодження | 1 х 40 мм |
| Особливості | поддержка SSD |
| Розміри | 168 х 146 х 42 мм |
| Вага | 0,872 кг |
| Виробник | Chieftec |
Опис Бекплейн Chieftec 1x5.25"/6x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-625)
Фрейм-перехідник CHIEFTEC CMR-625
CHIEFTEC Backplane CMR-625 створена з металу, підтримує функцію «гарячої заміни», а також оснащена замком для підвищення безпеки і LED-індикаторами активності.
CHIEFTEC CMR-625 створена вже в 5,25-дюймовому форматі, призначена для шести накопичувачів. Використовує один 40-мм вентилятор для охолодження розташованих дисків, а також роз'єм Molex (PATA) для подачі живлення.
Форм-фактор 5,25 "
Підтримувані накопичувачі 6 х 2,5 "
Максимальна висота підтримуваних накопичувачів, мм 9,5
Інтерфейс 6 x SATA
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Бекплейн Chieftec 1x5.25"/6x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-625)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Бекплейн Chieftec 1x5.25"/6x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-625)
| Інтерфейс накопичувачів | SATA |
| Інтерфейс підключення | SATA |
| Форм-фактор | 1 x 5.25", 6 x 2.5" Hot-Swa |
| Рівні RAID | не має |
| Живлення | 2 х Molex |
| Охолодження | 1 х 40 мм |
| Особливості | поддержка SSD |
| Розміри | 168 х 146 х 42 мм |
| Вага | 0,872 кг |
| Виробник | Chieftec |
Опис Бекплейн Chieftec 1x5.25"/6x2.5" Hot-Swap Metal (CMR-625)
Фрейм-перехідник CHIEFTEC CMR-625
CHIEFTEC Backplane CMR-625 створена з металу, підтримує функцію «гарячої заміни», а також оснащена замком для підвищення безпеки і LED-індикаторами активності.
CHIEFTEC CMR-625 створена вже в 5,25-дюймовому форматі, призначена для шести накопичувачів. Використовує один 40-мм вентилятор для охолодження розташованих дисків, а також роз'єм Molex (PATA) для подачі живлення.
Форм-фактор 5,25 "
Підтримувані накопичувачі 6 х 2,5 "
Максимальна висота підтримуваних накопичувачів, мм 9,5
Інтерфейс 6 x SATA
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше