Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082
Характеристики Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082
| Призначення | для HDD, для SSD |
| Форм-фактор | 2.5", 3.5" |
| Внутрішній інтерфейс | SATA |
| Зовнішній інтерфейс | USB 3.0 |
| Додатково | Внутрішній інтерфейс: SATA I/II/III |
| Габарити | 152 х 109 х 62 мм |
| Виробник | Maiwo |
| Штрихкод | 6900044628014 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082
Док-станція для HDD це пристрій для зручного підключення та вилучення додаткових жорстких дисків різних форм-факторів (комп'ютерних або ноутбучних) до комп'ютера по інтерфейсу eSata або USB3.0.
Док-станція Maiwo K3082 клонує диск А на B, максимальний обсяг кожного HDD до 6 ТБ, світлодіоди для кожного диска - живлення і передача даних, кнопка резервного копіювання, розмір 152*109*62 мм.
Характеристики Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082
| Призначення | для HDD, для SSD |
| Форм-фактор | 2.5", 3.5" |
| Внутрішній інтерфейс | SATA |
| Зовнішній інтерфейс | USB 3.0 |
| Додатково | Внутрішній інтерфейс: SATA I/II/III |
| Габарити | 152 х 109 х 62 мм |
| Виробник | Maiwo |
| Штрихкод | 6900044628014 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082
Док-станція для HDD це пристрій для зручного підключення та вилучення додаткових жорстких дисків різних форм-факторів (комп'ютерних або ноутбучних) до комп'ютера по інтерфейсу eSata або USB3.0.
Док-станція Maiwo K3082 клонує диск А на B, максимальний обсяг кожного HDD до 6 ТБ, світлодіоди для кожного диска - живлення і передача даних, кнопка резервного копіювання, розмір 152*109*62 мм.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Док-станція для накопичувачів Maiwo K3082