Характеристики Джинси дитячі Sercino з поясом (58163-128G-blue)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 8 - 9 років |
| Зріст | 128 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 73 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 51 см |
| Склад матеріалу | 80% бавовна, 18% поліестер, 2% еластан |
| Колір | блакитний, синій |
| Візерунок | однотонний |
| Декорування | вишивка |
Опис Джинси дитячі Sercino з поясом (58163-128G-blue)
Стильні джинси для юної модниці.
Затишна вільна модель з високою посадкою.
Джинси пошиті із стрейчевого деніму середньої густини, приємного синьо - блакитного кольору (добре тягнуться). Брючини злегка звужені до низу. Застібаються на фірмовий металевий гудзик-заклепку і капронову блискавку. Ззаду – дві накладні кишені, спереду – дві скошені прорізні кишені. У пояс штанів вставлена гумка для регулювання об'єму талії, що забезпечить максимальну зручність та комфорт. На поясі є шльовки для ременя. Джинси доповнені окремим поясом із вишитими Міккі Маусами.
Відмінна модель для теплої пори року!
Доставка Джинси дитячі Sercino з поясом (58163-128G-blue)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Джинси дитячі Sercino з поясом (58163-128G-blue)
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 8 - 9 років |
| Зріст | 128 см |
| Сезон | тепла весна, літо, тепла осінь |
| Довжина виробу | 73 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 51 см |
| Склад матеріалу | 80% бавовна, 18% поліестер, 2% еластан |
| Колір | блакитний, синій |
| Візерунок | однотонний |
| Декорування | вишивка |
Опис Джинси дитячі Sercino з поясом (58163-128G-blue)
Стильні джинси для юної модниці.
Затишна вільна модель з високою посадкою.
Джинси пошиті із стрейчевого деніму середньої густини, приємного синьо - блакитного кольору (добре тягнуться). Брючини злегка звужені до низу. Застібаються на фірмовий металевий гудзик-заклепку і капронову блискавку. Ззаду – дві накладні кишені, спереду – дві скошені прорізні кишені. У пояс штанів вставлена гумка для регулювання об'єму талії, що забезпечить максимальну зручність та комфорт. На поясі є шльовки для ременя. Джинси доповнені окремим поясом із вишитими Міккі Маусами.
Відмінна модель для теплої пори року!
Дізнатися детальніше