Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Диск пильний Werk по дереву - 200х32 24 зуб. (36110)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр посадковий | 32 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Werk |
| Штрихкод | 6914466109198 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Werk по дереву - 200х32 24 зуб. (36110)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Диск пильний Werk по дереву - 200х32 24 зуб. (36110)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Диск пильний Werk по дереву - 200х32 24 зуб. (36110)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр посадковий | 32 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Werk |
| Штрихкод | 6914466109198 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Werk по дереву - 200х32 24 зуб. (36110)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше